Posíláme pozdravy
z Oblékárny

Osobní krejčovství vzniklo jako náš malý rodinný projekt. Spojili jsme vášeň k hezkým věcem, lásku ke kvalitnímu výrobku a zároveň etický styl života, kterým se snažíme jít. Své švadleny navštěvujeme osobně, známe je jménem a víme, jaké mají každodenní radosti i starosti. Projekt Oblékárny spojuje lidi s léty zkušeností s mladými talenty, a si budují své místo na slunci.
Naše zákaznice jsou součástí našeho ateliéru i procesu tvorby. Staňte se jednou z nich!

Držíme to v rodině

Naše krejčovství tvoří ženy pro ženy. Jakožto matka s dcerou využíváme to nejlepší z obou generací a společně tvoříme prostředí, kde se každá klientka cítí krásná. Bereme v potaz Vaši postavu i životní příběh a náš kontakt většinou trvá i po předání zakázky, ať už přátelsky nad kávou, nebo protože se vrátíte pro další kousek do šatníku. Ke každé zákaznici přistupujeme individuálně a víme, že si k nám chodíte nejen vybrat oblečení ale hlavně si odpočinout.

Na našich sociálních sítích a v emailové konkverzaci s Vámi komunikuje Kristina. Domluví s Vámi nejvhodnější termín a ráda zodpoví veškeré otázky. V ateliéru se potkáváte se zakladatelkou Larisou, která Vás provede celým procesem tvorby nového oděvu. Při složitějších zakázkách asistujeme na konzultacích obě dvě – protože víc hlav, víc ví.

Kdokoliv se může obléknout a zazářit. Ale to, jak se lidé oblékají ve svých dnech volna, je nejzajímavější.

— Alexander Wang
NÁŠ ATELIÉR

Klientky přijímáme po předchozí domluvě. Nechcete jezdit za námi? Rády přijedeme za vámi!

Chcete si u nás objednat šaty na míru? Ozvěte se nám a naplánujeme termín nezávazné konzultace.

+420 774 250 160
oblekarna@gmail.com


nám. Winstona Churchilla 2
Praha 3 – Žižkov